Näitan kõiki 6 tulemust

  • Sorteeri:
Allahindlus!

Dallmayr Caffe Crema Perfetto

10.50  9.90  sis. KM

Dallmayr Caffe Crema Perfetto on täiuslikult tasakaalustatud Araabia ja Robusta ubade segu, mis on läbinud pika ja õrna röstimisprotsessi. Dallmayr Caffe Crema Perfettot iseloomustab üllatavalt paks kreemikiht. Antud kohv sobib ideaalselt ka Cappuccino ja Latte Macchiato valmistamiseks.

Dallmayr Crema d’Oro

10.50  sis. KM

Dallmayr Crema d’Oro on valmistatud hoolikalt valitud 100% Araabika kohviubade segust, mis annab kohvile õrna maitse ning suurepärase kreemikihi. Kutsume teid proovima seda suurepärast toodet nii kontoris, restoranis kui ka kodus.

Allahindlus!

Dallmayr Crema d’Oro Intensa

11.50  10.50  sis. KM

Dallmayr Crema d’Oro on valmistatud hoolikalt valitud 100% Araabika kohviubade segust, mis pärast suhteliselt intensiivset röstimist annavad täiusliku maitse ning šokolaadipruuni kreemikihi. Kutsume teid proovima seda suurepärast toodet nii kontoris, restoranis kui ka kodus.

Dallmayr Crema d’Oro Mexiko

10.50  sis. KM

Kirjeldus: Dallmayr Crema d’Oro Mexiko

Tsitruse aroomid ja pehme, tasakaalustatud maitse iseloomustavad seda kohvisorti. Maitses on tunda šokolaadi ja mett.

Dallmayr Espresso d’Oro

10.50  sis. KM

Dallmayr Espresso d’Oro onvalmistatud hoolikalt valitud 100% Araabika kohviubade segust. Hoolika ja aeglase röstimise tulemusena on saavutatud tüüpiline Itaaliapärane espressokohv. Antud kohv sobib ideaalselt piimakohvide, nagu näiteks Cappuccino ja Latte Macchiato, valmistamiseks.

Dallmayr Prodomo

5.90  sis. KM

Täidlase maitse ja peene aroomiga. Kõrgekvaliteetne kohvisegu mis on valmistatud Lõuna Etioopia kohvikasvandustes kasvatatud araabika kohviubadest.