UUS ! Dallmayr Selection Crema d’Oro Südamerika 2026

18.99  sis. KM

Meie selle aasta valik pärineb Brasiiliast ja Colombiast. Seal, kus õrn udu kohtub troopilise päikesega, sünnib kirg ja iseloom.

Mõlema riigi parimatest kasvupiirkondadest oleme ühendanud erakordsed Arabica ja Robusta oad ilmekaks seguks. d’Oro South America rõõmustab oma peenelt puuviljase ja pähklise aroomi ning jasmiini vihjega. Meeldivalt magus maitse, õrna happesuse ja pehme, täidlane. Lõuna-Ameerika elurõõmu puhas nauding.

  • Laost otsas

, ,

Informatsioon:

Liikide koostis:

Kaal: 1 kg

Omadused:

Intensiivsus: 10/6

Kreemjas: 10/6

Magusus: 10/7

Kofeiini sisalduvus: 10/4

Valmistamis meetodid:

Espresso: 10/9

Must kohvi: 10/8

Cappuccino: 10/8

Caffe Latte: 10/8

Ettevalmistus meetodid:

Automaat kohvimasin: 10/9

Käpamasin: 10/9

Filter kohvimasin: 10/7

Kafetiera, Moka: 6

Kirjeldus

Meie selle aasta valik pärineb Brasiiliast ja Colombiast. Seal, kus õrn udu kohtub troopilise päikesega, sünnib kirg ja iseloom.

Mõlema riigi parimatest kasvupiirkondadest oleme ühendanud erakordsed Arabica ja Robusta oad ilmekaks seguks. d’Oro South America rõõmustab oma peenelt puuviljase ja pähklise aroomi ning jasmiini vihjega. Meeldivalt magus maitse, õrna happesuse ja pehme, täidlane.  Lõuna-Ameerika elurõõmu puhas nauding.

Lisainfo

Kaal 1 kg
Röst

Keskmine

Tootjad

Dallmayr

1 arvustus tootele UUS ! Dallmayr Selection Crema d’Oro Südamerika 2026

  1. MALLE LAUR

    Täiesti joodav

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga