Allahindlus!

JURA CLARIS Smart + veefilter 3 tk

40.90  sis. KM

JURA filter CLARIS Smart + teeb vee filtreerimises revolutsiooni. Tänu moodsale RFID- ehk raadioidentifikaatorite tehnoloogiale on espressomasinal esimest korda võimalik filtriga pidevalt suhelda. Masin tunneb ära, kas filter on sisestatud, ja käivitab automaatselt õige režiimi.

Sobib järgmistele JURA kodueeria masinatele:

 • JURA E6; E60; E8; E80 (masinad, mis toodetud alates 2015.a.)
 • JURA J6
 • JURA Z6
 • JURA Z8
 • JURA S8
 • 14 laos

  - +

Kirjeldus

Filter CLARIS Smart+

Lisaeeliseid pakkuv nutikas veefilter

Kohv sisaldab 98% vett. Seetõttu on kvaliteetne vesi parima kohvikogemuse alus. JURA CLARIS Smart+ toob vee filtreerimise valdkonda uuendusi. Veefiltri tehnoloogia tagab kohvimasina parema hügieeni, alustades veepaagist. Kui valid filtri CLARIS Smart+, suurendad kohvimasina kaitset ja tooteohutust ning pikendad masina kasutusiga, et saaksid iga kord nautida täiuslikku kohvi.

Filtri CLARIS alumises otsas on looduslike toimeainetega kapsel, mis stabiliseerib vett, vähendades katlakivi ladestumist paagi põhja. See toimib täielikult paagis oleva vee loomuliku liikumise kaudu: vesi voolab pidevalt ja õrnalt läbi kapsli, ilma et selleks oleks vaja lisaenergiat või spetsiaalset mehhanismi. Nagu varemgi, kasutab filtri CLARIS ülemine osa ioonivahetust ja aktiivsütt ülesvoolu põhimõttel, et filtreerida täiusliku kohvi valmistamiseks täpselt õige kogus vett.

Tänu RFID-tehnoloogiale tunneb masin ära, kas filter on sisestatud, ja aktiveerib automaatselt sobiva režiimi. See kogub pidevalt filtri kasutamise kohta teavet ning annab märku, kui filtri ressurss on ammendunud. Nii on filtri vahetamine varasemast lihtsam ja filter CLARIS Smart+ töötab optimaalse tõhususega.

 

Veelgi parem hügieen ja puhtus

CLARIS Smart+ täiustab töökindlat ja professionaalset ülesvoolu põhimõtet ning filtreerib kohvi valmistamisel iga kord täpselt vajaliku veekoguse. Filtrile on lisatud looduslikke toimeaineid sisaldav kapsel. Mis eelise see annab? Vesi voolab loomulikult liikudes pidevalt ja õrnalt läbi kapsli, mis seda kokkupuutel stabiliseerib. Tulemuseks on vähem katlakivi ja maksimaalselt puhas veepaak.

Sobib igat tüüpi kraanivee korral

Tänu uuenduslikele omadustele sobivad filtrid igasuguse kraanivee korral üle terve maailma. Äärmiselt tõhusad graanulid filtreerivad pidevalt kaltsiumkarbonaati optimaalsele tasemele (isegi kui vesi ei ole eriti kare) ning vähendavad kahjulike ja maitset mõjutavate ainete (nt kloor) kogust tõhusamalt kui kunagi varem. Filter hoiab alles olulised mineraalid ja fluoriidid, mis aitavad maitset edasi anda. Kaltsiumkarbonaadi taseme optimaalne stabiliseerimine veepaagis koos tõhusa filtreerimisega kohvi valmistamisel tagab parima hügieeni ja veekvaliteedi ning täiusliku kohviaroomi.

Automaatne filtrituvastus

JURA kasutab moodsat RFID-tehnoloogiat, mis võimaldab filtril ja kohvimasinal suhelda. Kõik nutika veesüsteemiga (I.W.S.®) masinad tunnevad ära, kui filter on sisestatud, lülituvad automaatselt filtrirežiimile ja alustavad loputusprotsessi. Kui filtri töövõime on peaaegu ammendunud, teavitab masin kasutajat filtri vahetamise vajadusest. Kui filtrit ei vahetata, aktiveerib masin katlakivieemaldusrežiimi. Pärast kindlat kasutusaega annab masin kasutajale teada, et vajab katlakivist puhastamist. Seda saab teha üksnes siis, kui filter on eemaldatud, et vältida kasutaja arusaamatustest põhjustatud vigade ohtu.

Kingi endale ja oma JURA masinale filter CLARIS Smart+ ning koged peagi selle mitmeid eeliseid. Pakume kolmest filtrist koosnevat komplekti ahvatleva erihinnaga. Naudi täiesti uuel tasemel ainulaadset hügieeni ja tõeliselt erakordset kohvi.

Filtri töövõime

CLARIS tagab suurepäraste kohvijookide valmistamiseks ideaalse veekvaliteedi. Filtri töövõime oleneb vee karedusest.

1–5 °DH: kuni 65 l

6–10 °DH: kuni 60 l

11–15 °DH: kuni 55 l

16–20 °DH: kuni 50 l

21–25 °DH: kuni 45 l

26–30 °DH: kuni 40 l

 

TÜV sertifikaati väärt puhtus tagab järjepidevalt täiusliku kohvi

Sõltumatu rahvusvaheline kontrolliorganisatsioon TÜV Rheinland, mis lähtub väga karmidest nõuetest, tunnistas JURA kohvimasinad äärmiselt hügieenilisteks. See näitab, et kasutades JURA kohvimasinates JURA hooldustooteid, mis on mõeldud spetsiaalselt elektrooniliselt juhitud puhastusprogrammide jaoks, tagad TÜV nõuetele vastava hügieeni ja puhtuse.

Katlakivi põhjustab probleeme ja rikub maitset

Vee kuumutamisel ladestub süsteemi katlakivi. Katlakivi tõttu jäävad torud kitsamaks, vesi kuumeneb aeglasemalt ja masin tarbib rohkem energiat. Kui katlakivi koguneb rohkesti, võib masin koguni rikki minna. Katlakivi mõjutab ka kohvi maitset negatiivselt. Väike kogus kaltsiumkarbonaati on kohvi maitse jaoks oluline, kuid kui seda on liiga palju, annab see veele ebameeldiva järelmaitse. Ka kohvi maitse ei ole nii hea kui võiks – osaliselt tuleneb see veetemperatuuri kõikumisest.

 

26 arvustust tootele JURA CLARIS Smart + veefilter 3 tk

 1. Kalev Arumäe

  Arvestades meie koduse vee kvaliteeti on see asendamatu.

 2. Helle Viir

  oli hetkel hea hinnaga

 3. Külli Levo

  Väga kiiresti tulid kohale!

 4. Ivar

  Sain hea hinnaga veel + Mis siin veel rääkida .Kui veel edaspidigi saab siin hea hinnaga jään neid siit tellima.

 5. Helgi

  Olen väga rahul. Pakk saabus väga kiiresti ja toodete hind on selline, et ka järgmisel korral vaatan esimesena just selle müüja pakkumisi.

 6. Tiit

  Kõikg soodsam hind turul antud hetkel.

 7. Kairi

  Olen väga rahul. Pakk saabus väga kiiresti ja toodete hind on selline, et ka järgmisel korral vaatan esimesena just selle müüja pakkumisi.

 8. Indrek Tatrik

  Kvaliteet tuntud headuses nagu alati.

 9. Maret

  Hea hind ja kiiresti tuli kohale.

 10. Signe

  Filtrid, milleta ei saa kohvimasina puhul. Olid sel hetkel parima hinnaga Eestis ja kiire tarne, tänan!

 11. Carmen

  Väga rahul, hea hind ja pakk saabus ruttu.

 12. kalev

  Kõik sujus väga kiiresti olen rahul.

 13. Keimo

  Turu parim kogemus

 14. Lea

  Kaup kiirelt käes ja hind võrreldes teiste pakkujatega kõige soodsam. Kindlasti tellin teilt ka edaspidi!

 15. Julia

  Kiire teenindus ning arvestades meie veekvaliteeti, ilma ei saakski. Siin olid mõistliku hinnaga veefiltrid.

 16. Jüri

  Hea hind,lihtne tellimine,kiirelt kätte.
  Aitäh

 17. Kristjan

  Kiire ja soodne

 18. Angela

  Väga kiire tarne. Hind ka väga hea

 19. Marika

  Kiire tarne,hea hind,aitäh!

 20. Irene

  Asendamatu toode, hea hind, kiire tarne

 21. Edith

  Kiire tarne ,momendil odavaim hind mis kuskilt otsides leidsin,suured tänud!

 22. Rait

  Rahulolev klient. Ei tellinud esimest korda ning tellin ka tulevikus.

 23. Arvi

  Tellimus saabub kiiresti, hea teenindus. Tellin pidevalt kohvilett.ee-st

 24. Erika

  Soodus hind ja kiire tarne

 25. Ereli Tamm

  Ülikiire tarne mandrilt Saaremaale ja hind samuti ülihea!!!

 26. Terje

  Hea hind ja kiire toimetus.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga