Copyright © 2023 Kohvilett OÜ - Kõik õigused kaitstud.

Melitta BellaCrema La Crema
10.99 € sis. KM
Melitta BellaCreme La Crema on ainulaadne segu hoolikalt valitud Araabika (100%) ubadest. Ubade röstimisel kasutatav keskmine röstimiseaste muudab selle eriti sobilikuks just „ kerge musta kohvi “ austajatele. Nagu iga BellaCrema sarja toote puhul on ka Melitta BellaCream la Crema tunnuseks suurepärane paks vahukiht.
-
212 laos
-
Informatsioon:
Omadused:
Valmistamis meetodid:
Ettevalmistus meetodid:
Kirjeldus
Melitta BellaCrema La Crema on ainulaadne segu hoolikalt valitud Araabika (100%) ubadest. Ubade röstimisel kasutatav keskmine röstimiseaste muudab selle eriti sobilikuks just „ kerge musta kohvi “ austajatele. Nagu iga BellaCrema sarja toote puhul on ka Melitta BellaCream la Crema tunnuseks suurepärane paks vahukiht.
Lisainfo
Tootjad | Melitta |
---|---|
Röst | Keskmine |
Katrin –
Üks minu lemmikuid.
Angelika –
Hea aroomi ning maitsega kohvioad. Ei mingeid imelikke kõrvalmaitseid. Meie lemmikud oad.
Mari –
Enam mingit muud uba ei tahagi:)
Kalev Arumäe –
Aastaid kasutanud Melitta ube ja väga rahul.
SIRJE –
Väga,väga hea kohviuba,sinna on umbes kaksteist aastat tagasi,kui muretsesin kohimasina ja siis hakkasin ka seda kohvi kasutama ja siiani ostan ainut MELITTA bellaGrema La Grewma kohvi.Tänud ,olen väga rahul.
Heli –
Minu lemmik kohviuba
Aleksandra –
KÕIGE PAREM KOHV!
Marika –
Juba aroom on võrratu,aga veel proovinud pole. Enne joon teise ära siis alustan selle kohviga. Aitäh.
Ülle Ploom –
Meeldib see kohv. Kasutan juba äris kaua