Näitan kõiki 4 tulemust

  • Sorteeri:
Allahindlus!

UUS ! Pellini Espresso Bar Vivace

12.59  sis. KM

Pellini Espresso Bar Vivace on ainulaadne segu Arabica ubadest (70%) ja kõrgeima kvaliteediga Robusta ubadest . Tänu sellele oli võimalik saada tasakaalustatud ja kergelt vürtsikas maitse ning selgelt eristuv pähkline järelmaitse, ilma soovimatu hapukuse ja liigse mõruduse varjundita. Pellini Espresso Bar Vivace kohv moodustab espresso tassi imelise paksu kreemja kihi ning piimaga lisatuna valmib suurepärane cappuccino ja latte macchiato või espresso

Allahindlus!

UUS ! Pellini Gran Aroma 100% Arabica

14.59  sis. KM

Pellini Gran Aroma 100% Arabica on segu hoolikalt valitud araabika ubadest (100%), mis on täis suurepärast maitset. Seda iseloomustab täidlane aroom, iseloomulik magus ja mahe maitse. Samuti iseloomustab seda madal kofeiinisisaldus. Saame nautida tassikest oma lemmikespressot igal kellaajal. Õrn röstimine võimaldas meil säilitada seda, mida kohvisõbrad üle maailma kõige enam hindavad – tõeliselt gurmee naundingut.
Pakend sisaldab 1 kg kohvi.

Allahindlus!

Pellini Espresso Cremoso nr.9

14.59  sis. KM

Pellini Espresso Cremoso on suurepärane Araabika (50%) ja Robusta kohviubade segu. Eriti soovitatav pika Americano kohvi ja traditsioonilise koorega kohvi austajatele. Sellegipoolest täidab see kõikide klassikalise Itaaliapärase espresso kohvisõprade ja piimakohvi (latte ja cappuccino) sõprade vajadused.

Allahindlus!

Pellini Top

17.59  sis. KM

Pellini Top on Pellini kohvisortide lipulaev, mis koosneb 100% Araabika ubadest. Pellini Top kohvioad on segu kaheksast parimast mägisordist, mis pärast vähest röstimist saavutab kerge ja peene maitse ning väga meeldiva aroomi. See on maitsekompositsioon, mis on loodud spetsiaalselt kohvinautlejate jaoks.